ŁOPATKA Z DWOMA RYCERZAMI DMĄCYMI W ROGI, Dania, XX w.

180.00

Plater na nowym srebrze, waga 48,6 g, dł. 13,5 cm

Puncowanie: AP, dwie wieże, P