SZTUĆCE, Niemcy, Brema, Hanseatische Silberwarenfabrik, pocz. XX w.

1,416.00

Srebro, próba 800, waga 275 g

w składzie: 6 widelczyków (14,5 cm), 6 łyżeczek (10 cm), łyżka (18,7 cm), razem 13 sztuk

waga waga 275 g

puncowanie: HS,800, półksiężyc, korona

Wyryty monogram: EA