KOMPLET SZTUĆCÓW, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, pocz. XX w.

1,180.00

Plater na nowym srebrze, stal nierzewna (ostrza noży)

w składzie 12 łyżek (21 cm), 6 widelców (18 cm), 6 noży (21,5 cm), 6 łyżeczek (14,5 cm), razem; 30 sztuk

Puncowanie: Br. Henneberg BM 40; na ostrzach; Bracia Henneberg nierdzewne