1,180.00 zł
Plater na nowym srebrze, stal nierdzewna (ostrza), dł.16,7 m
Puncowanie: B waga H Warszawa, na ostrzach; Br. Henneberg nierdzewne
Podstawka dobrana, niklowana, sygnowana: niedźwiedź B C