ŁYŻKA WAZOWA, Rosja, Moskwa, W. Akimow, 1887

920.00

Srebro, próba 84, waga 207 g, próba 84, dł. 27 cm

Puncowanie: w prostokącie BA; cecha probierza A. Romanowa z monogramem A.P i datą 1887; 84; św. Jerzy