ŁYŻECZKA, Gdańsk, Moritz Stumpf, poł. XIX w.

354.00

Srebro, waga 11 g, dł. 13,8 cm

Puncowanie: M.Stumpf, herb Gdańska

Wybity monogram: L.H.