KOMPLET SZTUĆCÓW OBIADOWYCH NA 6 OSÓB, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, pocz. XX w.

1,416.00

Plater na nowym srebrze, stal (ostrza noży), po 6 łyżek (20,5 cm), widelców (20,5 cm), noży (24,5 cm)

Puncowanie: BR.Henneberg B.M. waga