ZESTAW SZTUĆCÓW W STYLU ROKOKOWYM, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg i Fabryka Wolska, XIX/XX w.

4,720.00

Plater na mosiądzu i nowym srebrze, stal (ostrza noży zakąskowych), razem 72 elementy.

W składzie: 14 nożyków do owoców (18,8 cm), 11 łyżeczek do kawy (11,5 cm), 5 łyżeczek do herbaty (15 cm), 5 łyżek bulionówek (18 cm), 15 widelców zakąskowych (18,5 cm), 4 noże (22 cm), 6 widelców obiadowych (dł. 21,5 cm), 8 łyżek obiadowych (22 cm), 4 trzonki noży

Puncowanie: BrHenneberg BM; na 9 łyżeczkach do kawy, 1 bulionówce, 6 widelcach obiadowych, 6 łyżkach obiadowych Farb. Wolska, korona