ZESTAW SZTUĆCÓW FASON TRIANON, Polska, Warszawa, Fraget, k. XIX w.

4,956.00

Plater na nowym srebrze i mosiądzu, stal (ostrza noży)

w składzie: 11 noży (22 cm), 1 nóż (25,5 cm), 1 łyżka półmiskowa (28,5 cm), 5 łyżek (22 cm), 1 łyżka (18,5 cm), 11 widelców (21,5 cm), 16 widelców (19 cm), 8 łyżeczek (14,5 cm), 1 łyżeczka (11,5 cm), 7 widelczyków (14 cm), 1 widelczyk (11 cm), 3 noże do ryb (22,5 cm, jeden z monogramem), 1 nóż do sera (20 cm), 1 nóż do masła (20 cm), 1 łopatka do sardynek (z niklowanym czerpaczkiem (18 cm); razem 69 sztuk

Puncowanie: FRAGET || PLAQUE; na ostrzach: J.FRAGET

Firmowe pudełko sygnowane: J.Fraget Warszawa