WIDELEC DO PIECZENI, Polska, Warszawa, Fraget, pocz. XX w.

354.00

Trzonek plater na nowym srebrze, zębisko stal niklowana, dł. 25,5 cm

Puncowanie: Fraget w Warsz; N