6 ŁYŻEK Z MONOGRAMEM SI, Polska, Warszawa, Karol Malcz i Stanisław Plewiński, 1830-1857

1,416.00

Srebro, próba 12 i 84, waga 360 g, dł. 22 cm

Puncowanie: na dwóch: Malcz, kotwica, W.K. / 1857, 84, dwugłowy orzeł: na jednej; 12, Malcz; na jednej: Plewiński; 12; na dwóch: 12; S.Plewiński