SZTUĆCE, fason zmodernizowany chippendale, Niemcy, 1 poł. XX w.

2,875.00

Srebro, próba 800, waga 667 g

w składzie 12 łyżeczek (14 cm), łopatka (21,5 cm), czerpak (18 cm), łyżka wazowa (32 cm) – razem –14 sztuk

Puncowanie: półksiężyc, korona, 800