ZESTAW SZTUĆCÓW, fason Księstwo Warszawskie, Polska, Warszawa, Fraget, pocz. XX w.

1,725.00

Trzonki: plater na nowym srebrze, zębiska i ostrza stalowe, niklowane; w składzie: 2 widelce do wędlin (20 cm), nóż do sera, nóż do masła (19 cm), 6 widelczyków (15,5 cm), 5 nożyków (16,5 cm); razem 15 sztuk

Puncowanie: FRAGET BM PLAQUE; na ostrzach: J. FRAGET