WIDELEC, Polska, Warszawa, Władysław Hempel, 1908-1914

230.00

Srebro (trzonek), próba 84, stal złocona (zębisko) waga 50,1 g, dł.19 cm

Puncowanie: WH; ι; głowa w kokoszniku, 84