KOMPLET SZTUĆCÓW SECESYJNYCH, Śląsk, Wrocław, Hugo Sandig, ok. 1900

13,200.00

Srebro, próba 800, stal nierdzewna (ostra noży obiadowych i zakąskowych) waga bez noży obiadowych i zakąskowych 2626 g

w składzie: 12 noży dł. 25 cm, 6 noży dł.21 cm, 8 widelców dł. 21 cm, 8 widelców dł. 18 cm, 9 łyżek dł. 21 cm, 9 noży do ryb 22 cm, 10 widelców do ryb dł.17,5 cm, 9 łyżeczek dł. 13,5 cm, łopatka dł. 23,5 cm, widelec i łyżka półmiskowe (28 cm), chochelka ze złoconym czerpakiem 18 cm; razem 75 szt.

Puncowanie: A.VOGEL (znak sprzedawcy) półksiężyc, korona 800 HS; na nożach obiadowych J.A.Henckels Zwillingwerk