ZESTAW 8 SZTUĆCÓW SERWINGOWYCH, Francja, k. XIX w.

944.00

Plater na mosiądzu, złocenie, niklowanie (uchwyt na udziec), róg (łyżka i widelec)

W składzie: dwie łopatki (33 i 30 cm), nóż (29 cm), sitko (23 cm), czerpak (21 cm), uchwyt (21 cm), łyżka i widelec sałatkowe (29 cm)

Puncowanie: homar z literami B J