PARA SZTUĆCÓW PÓŁMISKOWYCH, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, XIX/XX w.

345.00

Łyżka wazowa i widelec, metal srebrzony, dł. 33 i 29 cm
Puncowanie: Br.HENNEBERGBM, waga