ŁYŻKA WAZOWA, Polska, Poznań, Radecki, 1816

1,500.00

Srebro, waga 226 g, dł. 39 cm
Wyryty monogram CM pod koroną
Puncowanie: RADECKI; skrzyżowane klucze pod koroną, z datą 1816
Stan zachowania: wgniecenie