SZEŚĆ ŁYŻECZEK DO HERBATY, Polska, Warszawa, poł. XX w.

517.00

Srebro, próba 3, waga 212 g, dł.14,5 cm
Puncowanie: C.J.; w owalu 3, głowa kobiety w chuście, W
Pudełko: Centrala Jubilerska