CF Filtering & Search

CF Filtering & Search wyszukiwarka

SREBRA I PLATERY

Srebra to nasza pasja, w bogatej ofercie znajdą Państwo niezwykłe obiekty z najlepszych wytwórni oraz rzadkie eksponaty od uznanych złotników.

Strona 3 z 59
Wyników 73 - 108 z 2110

Srebra i platery

23959

SZCZYPCE DO CUKRU, Rosja, Petersburg, 1887


Srebro, próba 84, waga 45 g, dł. 14 cm
Cena: 413,00 zł
23959

SZCZYPCE DO CUKRU, Rosja, Petersburg, 1887



Cena: 413,00 zł
218232

ŁYŻECZKA, Gdańsk, Moritz Stumpf, poł. XIX w.


Srebro, waga 11 g, dł. 13,8 cm
Cena: 354,00 zł
218232

ŁYŻECZKA, Gdańsk, Moritz Stumpf, poł. XIX w.



Cena: 354,00 zł
37638

LORGNON, XIX/XX w.


Srebro, szkło, 12,5 cm
Cena: 356,00 zł
37638

LORGNON, XIX/XX w.



Cena: 356,00 zł
3698

12 ŁYŻEK, Polska, Kraków, Wacław Głowacki, 1872 - 1908


Srebro, próba 4, waga 799 g, dł. 22,5 cm
Cena: 2832,00 zł
3698

12 ŁYŻEK, Polska, Kraków, Wacław Głowacki, 1872 - 1908



Cena: 2832,00 zł
36767

CZERPAK, Austria, Wiedeń, Vincenz Carl Dub, po 1886


Srebro, próba 4, waga 68 g, dł. 21 cm
Cena: 354,00 zł
36767

CZERPAK, Austria, Wiedeń, Vincenz Carl Dub, po 1886



Cena: 354,00 zł
3595

CUKIERNICA, Polska, Kraków, po 1931


Srebro, próba 3, waga 439 g; 12,5 x 13,5 x 10,5 cm
Cena: 2950,00 zł
3595

CUKIERNICA, Polska, Kraków, po 1931



Cena: 2950,00 zł
34358

DZBANEK KLASYCYSTYCZNY, Rosja, Moskwa, 1790


Srebro, próba 84, wewnątrz złocone, waga 291,2 g, wys. 19 cm
Cena: 4425,00 zł
34358

DZBANEK KLASYCYSTYCZNY, Rosja, Moskwa, 1790



Cena: 4425,00 zł
34083

SERWIS DO KAWY, Polska, Warszawa, Norblin, ok. 1920


Plater na mosiądzu
Cena: 5900,00 zł
34083

SERWIS DO KAWY, Polska, Warszawa, Norblin, ok. 1920



Cena: 5900,00 zł
3385

TABAKIERKA, Czechy, Praga, 1800


Srebro, próba 13, wewnątrz złocone; waga 70,8 g; 2 x 6 x 4,5 cm
Cena: 1770,00 zł
3385

TABAKIERKA, Czechy, Praga, 1800



Cena: 1770,00 zł
073-kubek-francja-1860

KUBEK, Francja, 1860


Srebro, próba 1, waga 107 g, wys. 9,5, śr. 8,5 cm
Cena: 944,00 zł
073-kubek-francja-1860

KUBEK, Francja, 1860



Cena: 944,00 zł
31261

KUBEK OŚMIOKĄTNY, Niemcy, Schwäbisch Gmünd, ok. 1840


Srebro, próba 13, waga 76 g, wys. 8,3 cm
Cena: 472,00 zł
31261

KUBEK OŚMIOKĄTNY, Niemcy, Schwäbisch Gmünd, ok. 1840



Cena: 472,00 zł
31171

KABARET DO PRZYPRAW, Austria Wiedeń, po 1872


Srebro, próba 3, waga 81 g; 8,8 x 11,7 x 5,5 cm
Cena: 354,00 zł
31171

KABARET DO PRZYPRAW, Austria Wiedeń, po 1872



Cena: 354,00 zł
18754

KANDELABR W STYLU ART DECO, Polska, Kraków, Sina Herzog, po 1930


Srebro, próba 3, waga 653 g, wys. 40,5 cm
Cena: 5310,00 zł
18754

KANDELABR W STYLU ART DECO, Polska, Kraków, Sina Herzog, po 1930



Cena: 5310,00 zł
zestaw-sztuccow-dekorowanych-trojlisciem-i-meandrem

ZESTAW SZTUĆCÓW DEKOROWANYCH TRÓJLIŚCIEM I MEANDREM, Polska, Warszawa, Piotr Łątkowski, 1921-1931


Srebro, próba 3, stal nierdzewna (ostrza), plater (zębiska widelczyków i widelców do ryb), waga netto 1207 g, brutto 1907 g; w składzie 6 łyżek (21,5 cm), 6 łyżek (18 cm), 6 widelców (18 cm), 5 łyżeczek (14,5 cm), 4 łyżeczki (11 cm), 5 noży (24,5 cm), 3 noże (21,5 cm), 6 widelców do ryb (20,5 cm), 6 noży do ryb (20 cm), 6 widelczyków (15,5 cm), 6 nożyków (17,5 cm); razem 59 sztuk Puncowanie: P.Ł; w kształcie baryłki 3, głowa w chuście, 3
Cena: 5175,00 zł
zestaw-sztuccow-dekorowanych-trojlisciem-i-meandrem

ZESTAW SZTUĆCÓW DEKOROWANYCH TRÓJLIŚCIEM I MEANDREM, Polska, Warszawa, Piotr Łątkowski, 1921-1931



Cena: 5175,00 zł
211-szpikulec-do-miesa-pocz-xx-w

SZPIKULEC DO MIĘSA, pocz. XX w.


Metal srebrzony, dł. 20 cm Puncowanie: 145
Cena: 115,00 zł
211-szpikulec-do-miesa-pocz-xx-w

SZPIKULEC DO MIĘSA, pocz. XX w.



Cena: 115,00 zł
idfvgldou-fouf

KOMPLET SZTUĆCÓW OBIADOWYCH NA 6 OSÓB Z WYRYTYM MONOGRAMEM MJ, Niemcy, Brema-Hemelingen, M.H. Wilkens & Söhne, 1860-1880 i po 1888


Srebro, próba 750 (5 łyżek, dwa widelce, 4 noże) i 800 (pozostałe), stal nierdzewna (ostrza), waga bez noży 955 g, z noż ami 1611 g, w składzie po 6 noży (24,5 cm), widelców (21,5 cm) i łyżek (21,5 cm) Puncowanie: STARK; 750; półksiężyc; na pozostałych: półksiężyc, korona, 800; D
Cena: 2990,00 zł
idfvgldou-fouf

KOMPLET SZTUĆCÓW OBIADOWYCH NA 6 OSÓB Z WYRYTYM MONOGRAMEM MJ, Niemcy, Brema-Hemelingen, M.H. Wilkens & Söhne, 1860-1880 i po 1888



Cena: 2990,00 zł
Strona 3 z 59

Zapraszamy do naszych salonów