SREBRA I PLATERY

Strona 2 z 59
Wyników 37 - 72 z 2110

Srebra i platery

32359

PODSTAWKA NA NOŻYKI, Polska, Warszawa, Schiffers, ok. 1900

Plater na mosiądzu, wys. 26 cm
Cena: 1888,00 zł
32359

Cena: 1888,00 zł
2985

PUCHAR SECESYJNY, Rosja, Moskwa, 5 Artel, po 1908

Srebro, próba 84, waga 173,7 g, wys. 17,5 cm
Cena: 1475,00 zł
2985

Cena: 1475,00 zł
296c

KUBEK, Cesarstwo Rosyjskie, Kijów, Israil Zachodier, 1896

Srebro, próba 84, waga 65,6 g, wys. 7,5 cm
Cena: 354,00 zł
296c

Cena: 354,00 zł
28567

MLECZNIK, Rosja, Moskwa, Iwan Dmitriewicz Sałtykow, ok. 1900

Srebro, próba 84, waga 146,5 g, wys. 10 cm
Cena: 1180,00 zł
28567

Cena: 1180,00 zł
26827

ŚWIECZNIK, Cesarstwo Rosyjskie, Ryga, 1850-70

Srebro, waga 416 g, 37 x 13,5 x 13,5 cm
Cena: 4720,00 zł
26827

Cena: 4720,00 zł
228577

TRZY WIDELCE Z HERBEM GLAUBICZ, Francja, Christofle, XIX/XX w.

Plater na nowym srebrze, dł. 21,5 cm
Cena: 1180,00 zł
228577

Cena: 1180,00 zł
09081

ŁYŻKA I WIDELEC, Polska, 2 poł. XX w.

Plater na nowym srebrze, bursztyn, waga 42 g, dł. 21 i 20 cm
Cena: 236,00 zł
09081

Cena: 236,00 zł
105-komplet-sztuccow-secesyjnych-slask-wroclaw

KOMPLET SZTUĆCÓW SECESYJNYCH, Śląsk, Wrocław, Hugo Sandig, ok. 1900

Srebro, próba 800, stal nierdzewna (ostra noży obiadowych i zakąskowych) waga bez noży obiadowych i zakąskowych 2626 g; w składzie: 12 noży dł. 25 cm, 6 noży dł.21 cm, 8 widelców dł. 21 cm, 8 widelców dł. 18 cm, 9 łyżek dł. 21 cm, 9 noży do ryb 22 cm, 10 widelców do ryb dł.17,5 cm, 9 łyżeczek dł. 13,5 cm, łopatka dł. 23,5 cm, widelec i łyżka półmiskowe (28 cm), chochelka ze złoconym czerpakiem 18 cm; razem 75 szt. Puncowanie: A.VOGEL (znak sprzedawcy) półksiężyc, korona 800 HS; na nożach obiadowych J.A.Henckels Zwillingwerk
Cena: 12000,00 zł

Cena: 12000,00 zł
akimow

ŁYŻKA WAZOWA, Rosja, Moskwa, W. Akimow, 1887

Srebro, próba 84, waga 207 g, próba 84, dł. 27 cm
Cena: 920,00 zł
akimow

Cena: 920,00 zł
32728

HERBATNICA, pocz XX w.

Plater na nowym srebrze, waga 229 g, wys. 12 cm
Cena: 590,00 zł
32728

HERBATNICA, pocz XX w.

Cena: 590,00 zł
32362

PUCHAR Z HERBEM, Niemcy, Heljen, k. XIX w.

Srebro, próba 800, wewnątrz złocony, waga 339 g, wys. 17 cm
Cena: 3540,00 zł
32362

Cena: 3540,00 zł
318592

SERWETNIK, Związek Radziecki, poł. XX w.

Plater na nowym srebrze, waga 47 g, śr. 4,2 cm
Cena: 118,00 zł
318592

Cena: 118,00 zł
30047

KOSZYK NA OWOCE, Polska, Warszawa, Fraget, 1896-1914

Plater na mosiądzu, 20 x 33 x 24 cm
Cena: 590,00 zł
30047

Cena: 590,00 zł
29763

SZEŚĆ NOŻY DO RYB MODEL RAPSODIA, Polska, Warszawa, Hefra, ok. 1970

Plater na nowym srebrze, dł. 20,5 cm
Cena: 354,00 zł
29763

Cena: 354,00 zł
29628

SZTUĆCE FASON EMPIRE (EGIPSKI), Polska, Warszawa, Fraget, 2 poł. XIX w.

Plater na mosiądzu
Cena: 944,00 zł
29628

Cena: 944,00 zł
29529

SZTUĆCE MODEL ROMAŃSKI, Warszawa, Hefra, ok. 1970

Plater na nowym srebrze
Cena: 590,00 zł
29529

Cena: 590,00 zł
293928

SECESYJNA ŁOPATKA SERWINGOWA, Niemcy, G. E. Keyser, ok. 1900

Srebro, próba 800, 149 g, dł. 28,5 cm
Cena: 944,00 zł
293928

Cena: 944,00 zł
29119

WIDELEC Z HERBEM, Niemcy, Berlin, Heinrich Wilhelm Ludwig Wilm, ok. 1830

Srebro, waga 66 g, dł. 21 cm
Cena: 472,00 zł
29119

Cena: 472,00 zł
25793

OPRAWA GRZEBIENIA, Polska, Warszawa, 1921-31

Srebro, próba 3, waga 34 g, dł. 21,5 cm
Cena: 354,00 zł
25793

Cena: 354,00 zł
Strona 2 z 59