SREBRA I PLATERY

Strona 6 z 59
Wyników 181 - 216 z 2110

Srebra i platery

061-lichtarzyk-polska-warszawa-fraget-pol-xix-w

LICHTARZYK, Polska, Warszawa, Fraget, poł. XIX w.

Miedź srebrzona, wys. 14,5 cm
Cena: 230,00 zł

Cena: 230,00 zł
125-papierosnica-xx-w

PAPIEROŚNICA, XX w.

Srebro, próba sterling, waga 81 g; 10,5 x 7,5 cm Puncowanie: STERLING
Cena: 230,00 zł
125-papierosnica-xx-w

PAPIEROŚNICA, XX w.

Cena: 230,00 zł
105-paterka-w-formie-muszli-xx-w

PATERKA W FORMIE MUSZLI, XX w.

Srebro, emaliowana nakładka, waga 41 g, 11 x 11 cm Puncowanie: CHIBA; SILVER
Cena: 172,00 zł

Cena: 172,00 zł
20100922_185319_155

Europa, dwudziestolecie międzywojenne (?)

WAZA
Cena: 5750,00 zł
20100922_185319_155

Cena: 5750,00 zł
20100922_145754_148

Lwów

ZESTAW SZTUĆCÓW, Lwów, Polska, dwudziestolecie międzywojenne
Cena: 1150,00 zł
20100922_145754_148

Lwów

Cena: 1150,00 zł
068a

Kandelabr

Preisner Silver Company, Wallingford,Conncticut, USA, 1935-1985
Cena: 1100,00 zł
068a

Kandelabr

Cena: 1100,00 zł
Strona 6 z 59