SREBRA I PLATERY

Strona 4 z 59
Wyników 109 - 144 z 2110

Srebra i platery

103-kapturek-do-gaszenia-swiec-2-pol-xix-w

KAPTUREK DO GASZENIA ŚWIEC, 2 poł. XIX w.

Metal srebrzony, dł.20 cm
Cena: 115,00 zł

Cena: 115,00 zł
szczypce-do-cukru-z-postacia-z-ksiega

SZCZYPCE DO CUKRU Z POSTACIĄ Z KSIĘGĄ, pocz. XIX w.

Srebro, waga 25 g, dł. 11 cm
Cena: 172,00 zł

Cena: 172,00 zł
194-miniatura-kufla-xix-w

MINIATURA KUFLA, XIX w.

Mosiądz srebrzony; wys. 37, śr. 30 mm Pochodzenie: kolekcjoner zegarów, Warszawa
Cena: 345,00 zł
194-miniatura-kufla-xix-w

MINIATURA KUFLA, XIX w.

Cena: 345,00 zł
198-puderniczka-ok-1930

PUDERNICZKA, ok. 1930

Srebro, próba 3; waga 67 g, 7 x 7 cm Wybite: 14; SW; 3, głowa w chuście
Cena: 230,00 zł
198-puderniczka-ok-1930

PUDERNICZKA, ok. 1930

Cena: 230,00 zł
151-lopatka-usa-xix-xx-w

ŁOPATKA, USA, XIX/XX w.

Trzonek srebrny, próba sterling, dł. 25 i 22 cm Puncowanie: G H E Sterling handle
Cena: 115,00 zł
151-lopatka-usa-xix-xx-w

ŁOPATKA, USA, XIX/XX w.

Cena: 115,00 zł
153-lyzka-usa-xix-xx-w

ŁYŻKA, USA, XIX/XX w.

Trzonek srebrny, próba sterling, dł. 25 Puncowanie: G H E Sterling handle
Cena: 115,00 zł
153-lyzka-usa-xix-xx-w

ŁYŻKA, USA, XIX/XX w.

Cena: 115,00 zł
20130827_171820_130

TALERZYK, XIX/XX w.

Srebro, próba 0, 750, waga 47 g, śr. 10,5 cm
Cena: 517,00 zł
20130827_171820_130

TALERZYK, XIX/XX w.

Cena: 517,00 zł
20100922_185640_157

Austro-Węgry, pocz. XX w.

ZESTAW 6 TALERZYKÓW
Cena: 5520,00 zł
20100922_185640_157

Austro-Węgry, pocz. XX w.

Cena: 5520,00 zł
146c-szpikulec-do-miesa-z-rakiem-xix-xx-w

SZPIKULEC DO MIĘSA Z RAKIEM, XIX/XX w.

Plater, dł.ok. 20 cm

Cena: 115,00 zł

Cena: 115,00 zł
Strona 4 z 59