Zresetuj wszystko

Zabytkowe srebra

Od czego zależy cena zabytkowych sreber?

  • rok produkcji,
  • nazwisko złotnika,
  • rodzaj przedmiotu,
  • bogactwo zdobienia przedmiotu,
  • historia danego zestawu, patery.

Antyczne srebra w naszej kolekcji: Platery i srebra

Strona 1 z 65
Wyników 1 - 36 z 2320

SREBRA I PLATERY

20131105_172523_149

463. MISECZKA I ŁYŻECZKA DO ŚMIETANY, Niemcy, Düsseldorf, Franz Bahner, po 1917

Cena: 500,00 zł
20131105_172523_149

Cena: 500,00 zł
10-widelcow-i-8-nozy-piotr-latkowski

10 WIDELCÓW i 8 NOŻY, Polska, Warszawa, Piotr Łątkowski, 1921-1931

Srebro, próba 3, stal nierdzewna (ostrza), waga widelców 688 g, dł. 21,5 i 25,5 cm Puncowanie: PŁ, w kształcie baryłko 3, głowa w chuście, W
Cena: 3500,00 zł

Cena: 3500,00 zł
20121203_120953_139

PUDEŁKO NA PAPIEROSY, Włochy, Mediolan, Calderoni, 1944 - 1968

    Srebro, próba 800, waga 320 g, 3 x 18 x 9 cm Puncowanie: w owalu 800; w sześciokącie 577 MI; CALDERONI GIOIELLI
Cena: 1150,00 zł
20121203_120953_139

Cena: 1150,00 zł
20220913_181834

KOMPLET SZTUĆCÓW NA 6 OSÓB, Czechosłowacja, 1922 - 1929

Srebro, próba 3, złocenie, stal (ostrza); waga 1848 g (bez noży 1341 g) W składzie widelec do wędlin (18 cm), dwie łyżeczki do soli o złoconych czerpaczkach (6,9 cm), po sześć łyżeczek do kawy o złoconych czerpaczkach (11 cm), łyżeczek do herbaty (14,7 cm), łyżeczek deserowych o złoconych czerpaczkach (14,5 cm) łyżek (21,5 cm), widelców (21 cm), noży (25,5 cm) Puncowanie: głowa kobiety w lewo z cyfrą 3, monogram złotnika FB, na ostrzach: sylwetka dwóch ludzi; J.A.HENCKELS.SOLINGEN | ZWILLINGSWERK; NICHT ROSTEND W kantynie
Cena: 6500,00 zł
20220913_181834

Cena: 6500,00 zł
3628

PÓŁMISEK, Polska, Warszawa, Ferdynand Wolski, pocz. XX w.

Plater na mosiądzu, 26 x 16 cm
Cena: 480,00 zł
3628

Cena: 480,00 zł
36166

ZESTAW PRZYBORÓW DO SZYCIA, Niemcy, Pforzheim, Lutz & Weiss, po 1888

Srebro, próba 800, stal (ostrza)
Cena: 360,00 zł
36166

Cena: 360,00 zł
360838

SIEDEMNAŚCIE KOZIOŁKÓW POD SZTUĆCE, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, XIX/XX w.

Plater na nowym srebrze, dł. 8 cm
Cena: 1080,00 zł
360838

Cena: 1080,00 zł
35956

SZEŚĆ ŁYŻECZEK fason Rapsodia, Polska, Warszawa, Hefra, ok. 1980

Srebro, próba 800
Cena: 720,00 zł
35956

Cena: 720,00 zł
20141030_135122_148

EKRYTUAR, Dania, Kopenhaga, A. Dragsted, 1903

Srebro, próba 825, szkło (wkłady kałamarzy)
Cena: 4800,00 zł
20141030_135122_148

Cena: 4800,00 zł
34795

TACKA W KSZTAŁCIE ROMBU, Polska, Warszawa, Norblin, XIX/XX w.

Plater na mosiądzu, 54 x 38 cm
Cena: 2160,00 zł
34795

Cena: 2160,00 zł
34631

KOMPLET SZTUĆCÓW DO OWOCÓW, Polska, Warszawa, Mojżesz Princenthal, po 1931

Po 6 nożyków i widelczyków
Cena: 960,00 zł
34631

Cena: 960,00 zł
34534

ŚWIECZNIK KOLUMNOWY, Polska, Warszawa, Icek Ehrlich i Piotr Łątkowski, 1908 - 1915

Srebro, próba 84
Cena: 3000,00 zł
34534

Cena: 3000,00 zł
344448

MLECZNIK, Polska, Warszawa, po 1963

Srebro, próba 3, waga 64,9 g, wys. 7,5 cm
Cena: 720,00 zł
344448

Cena: 720,00 zł
34342

MLECZNIK, Niemcy Schwäbisch Gmünd, Arthur Mohrle, 2 poł. XX w.

Srebro, próba 800, waga 200 g, wys. 13 cm
Cena: 1200,00 zł
34342

Cena: 1200,00 zł
34275

PÓŁMISEK ZDOBIONY WICIĄ ROŚLINNĄ

Srebro, próba 875, waga 1397 g, 53 x 34 cm
Cena: 7200,00 zł
34275

Cena: 7200,00 zł
34145

PATERKA, Polska, Warszawa, po 1963

Srebro, próba 3, 103,8 g; 5 x 14 x 10,5 cm
Cena: 840,00 zł
34145

Cena: 840,00 zł
340451

LUSTERKO TOALETOWE, Niemcy, Schwäbisch Gmünd, Hermann Bauer, ok. 1900

Srebro, próba 800, szkło, dł. 28 cm
Cena: 600,00 zł
340451

Cena: 600,00 zł
33947

LICHTARZYK, Austria, Wiedeń, po 1872

Srebro, próba 3, waga 96,9 g, wys. 7,5 cm
Cena: 1080,00 zł
33947

Cena: 1080,00 zł
szesc-lyzeczek-vereinigte-silberwarenfabriken

SZEŚC ŁYŻECZEK, Niemcy, Düsseldorf, Vereinigte Silberwarenfabriken, po 1900

Srebro, próba 800, waga 145 g; dł.14 cm Puncowanie: 800, półksiężyc, korona, szyszak
Cena: 600,00 zł

Cena: 600,00 zł
20130927_121539_071

12 ŁYŻECZEK, Austria, Wiedeń, Klinkosch, lata 80-te XIX w.

Srebro, próba 3, waga 220 g, dł. 11,5 cm

Wyryty monogram: FK

Puncowanie: w sześciokącie głowa jamnika z cyfrą 3 i literą A; w kole szyszak z podniesiona przyłbicą

Cena: 1200,00 zł
20130927_121539_071

Cena: 1200,00 zł
20130927_121229_072

Srebro, próba 3, waga 401 g, dł. 14,5 cm

Wyryty monogram: FK

Cena: 2000,00 zł
20130927_121229_072

Cena: 2000,00 zł
33759

LICHTARZYK, Polska, Warszawa, Fraget, 2 poł. XIX w.

Plater na nowym srebrze, wys. 11,5 cm
Cena: 480,00 zł
33759

Cena: 480,00 zł
33662

PARA SOLNICZEK, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, XIX/XX w.

Plater na mosiądzu, wkład szklany, śr. 38 g
Cena: 600,00 zł
33662

Cena: 600,00 zł
33579

LICHTARZYK, USA, Massachusets, Tauton, Poole, po 1946

Srebro próba 925, dociążone, wys. 11,5 cm
Cena: 360,00 zł
33579

Cena: 360,00 zł
33373

ŚWIECZNIK Z HERBEM HRABIÓW MATUSCHKA, Śląsk, Świebodzice, Carl Frey & Sohne, 1924

Srebro, próba 800
Cena: 2400,00 zł
33373

Cena: 2400,00 zł
33254

SZCZYPCE DO CUKRU, Polska, Warszawa, Norblin, XIX / XX w.

Plater na nowym srebrze, dł. 14,5 cm
Cena: 240,00 zł
33254

Cena: 240,00 zł
33129

ŚWIECZNIK, Niemcy, pocz. XX w.

Srebro, próba 800
Cena: 1440,00 zł
33129

Cena: 1440,00 zł
330B

ŻETON, Włochy, Florencja, Leonello Becattini, po 1970

Srebro, próba 925, złocenie,
Cena: 480,00 zł
330B

Cena: 480,00 zł
330A6

WIDELCZYK DO CYTRYNY fason Aleksandra, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, pocz. XX w.

Plater na nowym srebrze, dł. 11,5 cm
Cena: 120,00 zł
330A6

Cena: 120,00 zł
32983

SZEŚĆ ŁYŻECZEK, Finlandia, Helsinki, F. Timper, 1903

Srebro, próba 813, waga 78 g, dł. 11,5 cm
Cena: 840,00 zł
32983

Cena: 840,00 zł
32831

SZEŚĆ ŁYŻECZEK fason rokoko, Polska, Wola, Fabryka Wolska, ok. 1900

Cena: 360,00 zł
32831

Cena: 360,00 zł
32732

PARA PODSTAWEK, Polska, Kraków, po 1931

Srebro, próba 3
Cena: 960,00 zł
32732

Cena: 960,00 zł
32384

PODSTAWKA, Polska, Kraków, Gerszon Herzog, po 1931

Srebro, próba 3
Cena: 240,00 zł
32384

Cena: 240,00 zł
31045

PÓŁMISEK, Niemcy, Berlin, Bracia Friedländer, k. XIX w.

Srebro, próba 800
Cena: 9600,00 zł
31045

Cena: 9600,00 zł
30989

SZEŚĆ ŁYŻECZEK fason księstwo warszawskie, Polska, Wytwórnia Wyrobów Srebrnych, ok. 1960

Srebro, próba 3, waga 122 g, dł. 11,5 cm
Cena: 840,00 zł
30989

Cena: 840,00 zł
30185

ŁYŻKA WAZOWA, Niemcy, Burgdorf / Hannover, Gustaw Haegermann, ok. 1900

Srebro, próba 800
Cena: 720,00 zł
30185

Cena: 720,00 zł
Strona 1 z 65