Galeria:
Salon Aukcyjny Zajączka
Strona 1 z 13
Wyników 1 - 36 z 464

Sztućce i elementy zastawy stołowej

akimow

ŁYŻKA WAZOWA, Rosja, Moskwa, W. Akimow, 1887


Srebro, próba 84, waga 207 g, próba 84, dł. 27 cm
Cena: 920,00 zł
akimow

ŁYŻKA WAZOWA, Rosja, Moskwa, W. Akimow, 1887



Cena: 920,00 zł
318592

SERWETNIK, Związek Radziecki, poł. XX w.


Plater na nowym srebrze, waga 47 g, śr. 4,2 cm
Cena: 118,00 zł
318592

SERWETNIK, Związek Radziecki, poł. XX w.



Cena: 118,00 zł
29763

SZEŚĆ NOŻY DO RYB MODEL RAPSODIA, Polska, Warszawa, Hefra, ok. 1970


Plater na nowym srebrze, dł. 20,5 cm
Cena: 354,00 zł
29763

SZEŚĆ NOŻY DO RYB MODEL RAPSODIA, Polska, Warszawa, Hefra, ok. 1970



Cena: 354,00 zł
29628

SZTUĆCE FASON EMPIRE (EGIPSKI), Polska, Warszawa, Fraget, 2 poł. XIX w.


Plater na mosiądzu
Cena: 944,00 zł
29628

SZTUĆCE FASON EMPIRE (EGIPSKI), Polska, Warszawa, Fraget, 2 poł. XIX w.



Cena: 944,00 zł
29529

SZTUĆCE MODEL ROMAŃSKI, Warszawa, Hefra, ok. 1970


Plater na nowym srebrze
Cena: 590,00 zł
29529

SZTUĆCE MODEL ROMAŃSKI, Warszawa, Hefra, ok. 1970



Cena: 590,00 zł
293928

SECESYJNA ŁOPATKA SERWINGOWA, Niemcy, G. E. Keyser, ok. 1900


Srebro, próba 800, 149 g, dł. 28,5 cm
Cena: 944,00 zł
293928

SECESYJNA ŁOPATKA SERWINGOWA, Niemcy, G. E. Keyser, ok. 1900



Cena: 944,00 zł
29119

WIDELEC Z HERBEM, Niemcy, Berlin, Heinrich Wilhelm Ludwig Wilm, ok. 1830


Srebro, waga 66 g, dł. 21 cm
Cena: 472,00 zł
29119

WIDELEC Z HERBEM, Niemcy, Berlin, Heinrich Wilhelm Ludwig Wilm, ok. 1830



Cena: 472,00 zł
23959

SZCZYPCE DO CUKRU, Rosja, Petersburg, 1887


Srebro, próba 84, waga 45 g, dł. 14 cm
Cena: 413,00 zł
23959

SZCZYPCE DO CUKRU, Rosja, Petersburg, 1887



Cena: 413,00 zł
218232

ŁYŻECZKA, Gdańsk, Moritz Stumpf, poł. XIX w.


Srebro, waga 11 g, dł. 13,8 cm
Cena: 354,00 zł
218232

ŁYŻECZKA, Gdańsk, Moritz Stumpf, poł. XIX w.



Cena: 354,00 zł
3698

12 ŁYŻEK, Polska, Kraków, Wacław Głowacki, 1872 - 1908


Srebro, próba 4, waga 799 g, dł. 22,5 cm
Cena: 2832,00 zł
3698

12 ŁYŻEK, Polska, Kraków, Wacław Głowacki, 1872 - 1908



Cena: 2832,00 zł
36767

CZERPAK, Austria, Wiedeń, Vincenz Carl Dub, po 1886


Srebro, próba 4, waga 68 g, dł. 21 cm
Cena: 354,00 zł
36767

CZERPAK, Austria, Wiedeń, Vincenz Carl Dub, po 1886



Cena: 354,00 zł
31171

KABARET DO PRZYPRAW, Austria Wiedeń, po 1872


Srebro, próba 3, waga 81 g; 8,8 x 11,7 x 5,5 cm
Cena: 354,00 zł
31171

KABARET DO PRZYPRAW, Austria Wiedeń, po 1872



Cena: 354,00 zł
zestaw-sztuccow-dekorowanych-trojlisciem-i-meandrem

ZESTAW SZTUĆCÓW DEKOROWANYCH TRÓJLIŚCIEM I MEANDREM, Polska, Warszawa, Piotr Łątkowski, 1921-1931


Srebro, próba 3, stal nierdzewna (ostrza), plater (zębiska widelczyków i widelców do ryb), waga netto 1207 g, brutto 1907 g; w składzie 6 łyżek (21,5 cm), 6 łyżek (18 cm), 6 widelców (18 cm), 5 łyżeczek (14,5 cm), 4 łyżeczki (11 cm), 5 noży (24,5 cm), 3 noże (21,5 cm), 6 widelców do ryb (20,5 cm), 6 noży do ryb (20 cm), 6 widelczyków (15,5 cm), 6 nożyków (17,5 cm); razem 59 sztuk Puncowanie: P.Ł; w kształcie baryłki 3, głowa w chuście, 3
Cena: 5175,00 zł
zestaw-sztuccow-dekorowanych-trojlisciem-i-meandrem

ZESTAW SZTUĆCÓW DEKOROWANYCH TRÓJLIŚCIEM I MEANDREM, Polska, Warszawa, Piotr Łątkowski, 1921-1931



Cena: 5175,00 zł
211-szpikulec-do-miesa-pocz-xx-w

SZPIKULEC DO MIĘSA, pocz. XX w.


Metal srebrzony, dł. 20 cm Puncowanie: 145
Cena: 115,00 zł
211-szpikulec-do-miesa-pocz-xx-w

SZPIKULEC DO MIĘSA, pocz. XX w.



Cena: 115,00 zł
Strona 1 z 13

Zapraszamy do naszych salonów