Galeria:
Strona 1 z 13
Wyników 1 - 36 z 446

Sztućce i elementy zastawy stołowej

zestaw-sztuccow-dekorowanych-trojlisciem-i-meandrem

Srebro, próba 3, stal nierdzewna (ostrza), plater (zębiska widelczyków i widelców do ryb), waga netto 1207 g, brutto 1907 g; w składzie 6 łyżek (21,5 cm), 6 łyżek (18 cm), 6 widelców (18 cm), 5 łyżeczek (14,5 cm), 4 łyżeczki (11 cm), 5 noży (24,5 cm), 3 noże (21,5 cm), 6 widelców do ryb (20,5 cm), 6 noży do ryb (20 cm), 6 widelczyków (15,5 cm), 6 nożyków (17,5 cm); razem 59 sztuk Puncowanie: P.Ł; w kształcie baryłki 3, głowa w chuście, 3
Cena: 5175,00 zł

Cena: 5175,00 zł
211-szpikulec-do-miesa-pocz-xx-w

SZPIKULEC DO MIĘSA, pocz. XX w.

Metal srebrzony, dł. 20 cm Puncowanie: 145
Cena: 115,00 zł

Cena: 115,00 zł
idfvgldou-fouf

Srebro, próba 750 (5 łyżek, dwa widelce, 4 noże) i 800 (pozostałe), stal nierdzewna (ostrza), waga bez noży 955 g, z noż ami 1611 g, w składzie po 6 noży (24,5 cm), widelców (21,5 cm) i łyżek (21,5 cm) Puncowanie: STARK; 750; półksiężyc; na pozostałych: półksiężyc, korona, 800; D
Cena: 2990,00 zł
idfvgldou-fouf

Cena: 2990,00 zł
103-kapturek-do-gaszenia-swiec-2-pol-xix-w

KAPTUREK DO GASZENIA ŚWIEC, 2 poł. XIX w.

Metal srebrzony, dł.20 cm
Cena: 115,00 zł

Cena: 115,00 zł
szczypce-do-cukru-z-postacia-z-ksiega

SZCZYPCE DO CUKRU Z POSTACIĄ Z KSIĘGĄ, pocz. XIX w.

Srebro, waga 25 g, dł. 11 cm
Cena: 172,00 zł

Cena: 172,00 zł
151-lopatka-usa-xix-xx-w

ŁOPATKA, USA, XIX/XX w.

Trzonek srebrny, próba sterling, dł. 25 i 22 cm Puncowanie: G H E Sterling handle
Cena: 115,00 zł
151-lopatka-usa-xix-xx-w

ŁOPATKA, USA, XIX/XX w.

Cena: 115,00 zł
153-lyzka-usa-xix-xx-w

ŁYŻKA, USA, XIX/XX w.

Trzonek srebrny, próba sterling, dł. 25 Puncowanie: G H E Sterling handle
Cena: 115,00 zł
153-lyzka-usa-xix-xx-w

ŁYŻKA, USA, XIX/XX w.

Cena: 115,00 zł
146c-szpikulec-do-miesa-z-rakiem-xix-xx-w

SZPIKULEC DO MIĘSA Z RAKIEM, XIX/XX w.

Plater, dł.ok. 20 cm

Cena: 115,00 zł

Cena: 115,00 zł
146g-szpikulec-do-miesa-z-ryba-xix-xx-w

SZPIKULEC DO MIĘSA Z RYBĄ, XIX/XX w.

Plater, dł.ok. 20 cm

Cena: 115,00 zł

Cena: 115,00 zł
248-szczypce-do-cukru

SZCZYPCE DO CUKRU

Mosiądz, resztki srebrzenia, dł. 13 cm Pochodzenie: zbiory Stabrowskich
Cena: 115,00 zł
248-szczypce-do-cukru

SZCZYPCE DO CUKRU

Cena: 115,00 zł
Strona 1 z 13