Zresetuj wszystko

SREBRA I PLATERY

Strona 12 z 59
Wyników 397 - 432 z 2119

Srebra i platery

22324

CUKIERNICA wz. Irys (Secesja), Polska, Warszawa, Fraget, 1896 - 1914

Plater na mosiądzu; 9,8 x 15 x 10,5 cm
Cena: 4130,00 zł
22324

Cena: 4130,00 zł
259237

NÓŻ DO PAPIERU, Rosja, Moskwa, po 1908

Drewno, srebro, niello, dł. 31 cm
Cena: 590,00 zł
259237

Cena: 590,00 zł
27996

NÓŻ DO PAPIERU, Anglia, Londyn, 1878

Srebro, próba 925, kość, dł. 28 cm
Cena: 354,00 zł
27996

Cena: 354,00 zł
280_14

LASKA, Austro-Węgry, ok. 1900

Drewno, rączka srebrna (próba 3), skuwka stalowa, dł. całk 81 cm
Cena: 708,00 zł
280_14

LASKA, Austro-Węgry, ok. 1900

Cena: 708,00 zł
2836

11 KOZIOŁKÓW POD SZTUĆCE, XIX/XX w.

Plater na mosiądzu, dł. 83 mm
Cena: 590,00 zł
2836

Cena: 590,00 zł
28479

SIEDEM KOZIOŁKÓW POD SZTUĆCE, Polska, Warszawa, Fraget, XIX/XX w.

Plater na mosiądzu, dł. 10 cm
Cena: 472,00 zł
28479

Cena: 472,00 zł
28576

16 ŁYŻECZEK, Polska, Warszawa, Henneberg i Hefra

Plater na nowym srebrze
Cena: 236,00 zł
28576

Cena: 236,00 zł
075-lopatka-do-ryb-polska-warszawa-w-borsch-k-xix-w

ŁOPATKA DO RYB, Polska, Warszawa, W. Borsch, k. XIX w.

Plater na mosiądzu, dł. 31,5 cm
Cena: 472,00 zł

Cena: 472,00 zł
288f

ŁYŻKA DO CUKRU, XIX/XX w.

Mosiądz, resztki srebrzenia, dł. 14,5 cm
Cena: 118,00 zł
288f

ŁYŻKA DO CUKRU, XIX/XX w.

Cena: 118,00 zł
288g

ŁYŻKA DO CUKRU Z WINNYM GRONEM, Gefon, pocz. XX w.

Plater na nowym srebrze, dł. 15,5 cm
Cena: 118,00 zł
288g

Cena: 118,00 zł
29022

ŚWIECZNIK, 1861

Plater na mosiądzu, wys. 21 cm
Cena: 354,00 zł
29022

ŚWIECZNIK, 1861

Cena: 354,00 zł
29262

CUKIERNICA, 2 poł. XIX w.

Plater na mosiądzu, wewnątrz złocona; 13 x 14 x 11 cm
Cena: 708,00 zł
29262

CUKIERNICA, 2 poł. XIX w.

Cena: 708,00 zł
29626

CUKIERNICA, Polska, Warszawa, Henniger, ok. 1850

Plater na mosiądzu, 11,5 x 14 x 11,5 cm
Cena: 708,00 zł
29626

Cena: 708,00 zł
29758

CUKIERNICA, Polska, Warszawa, Hefra, ok. 1955

Plater na mosiądzu; wewnątrz złocona; 8 x 13 x 10,5 cm
Cena: 708,00 zł
29758

Cena: 708,00 zł
Strona 12 z 59