SREBRA I PLATERY

Strona 8 z 60
Wyników 253 - 288 z 2133

Srebra i platery

105-paterka-w-formie-muszli-xx-w

PATERKA W FORMIE MUSZLI, XX w.

Srebro, emaliowana nakładka, waga 41 g, 11 x 11 cm Puncowanie: CHIBA; SILVER
Cena: 172,00 zł

Cena: 172,00 zł
20100922_185319_155

Europa, dwudziestolecie międzywojenne (?)

WAZA
Cena: 5750,00 zł
20100922_185319_155

Cena: 5750,00 zł
20100922_145754_148

Lwów

ZESTAW SZTUĆCÓW, Lwów, Polska, dwudziestolecie międzywojenne
Cena: 1150,00 zł
20100922_145754_148

Lwów

Cena: 1150,00 zł
068a

Kandelabr

Preisner Silver Company, Wallingford,Conncticut, USA, 1935-1985
Cena: 1100,00 zł
068a

Kandelabr

Cena: 1100,00 zł
075

Kufel z barokową monetą

Dania, 1. poł. XX w.
Cena: 2070,00 zł
075

Kufel z barokową monetą

Cena: 2070,00 zł
4313

PODSTAWKA POD BUTELKĘ, Polska, Warszawa, Norblin, XIX/XX w.

Plater na mosiądzu, śr. 16,5 cm
Cena: 354,00 zł
4313

Cena: 354,00 zł
4301

SERWIS, Łużyce, Zgorzelec, H. Erber, pocz. XX w.

Plater na nowym srebrze
Cena: 590,00 zł
4301

Cena: 590,00 zł
4288

12 KOZIOŁKÓW POD SZTUĆCE, Francja, Paryż, Christofle, XIX/XX w.

Plater na nowym srebrze, dł. 8 cm
Cena: 590,00 zł
4288

Cena: 590,00 zł
4211

ETAŻERA, Niemcy, Kayserzinn, ok. 1900

Plater na cynie szkło bezbarwne, szlifowane, wys. 40, śr. 29,5 cm
Cena: 1416,00 zł
4211

Cena: 1416,00 zł
Strona 8 z 60