SREBRA I PLATERY

Strona 7 z 60
Wyników 217 - 252 z 2133

Srebra i platery

061-lichtarzyk-polska-warszawa-fraget-pol-xix-w

LICHTARZYK, Polska, Warszawa, Fraget, poł. XIX w.

Miedź srebrzona, wys. 14,5 cm
Cena: 230,00 zł

Cena: 230,00 zł
125-papierosnica-xx-w

PAPIEROŚNICA, XX w.

Srebro, próba sterling, waga 81 g; 10,5 x 7,5 cm Puncowanie: STERLING
Cena: 230,00 zł
125-papierosnica-xx-w

PAPIEROŚNICA, XX w.

Cena: 230,00 zł
Strona 7 z 60