SREBRA I PLATERY

Strona 5 z 60
Wyników 145 - 180 z 2133

Srebra i platery

31261

KUBEK OŚMIOKĄTNY, Niemcy, Schwäbisch Gmünd, ok. 1840

Srebro, próba 13, waga 76 g, wys. 8,3 cm
Cena: 472,00 zł
31261

Cena: 472,00 zł
31171

KABARET DO PRZYPRAW, Austria Wiedeń, po 1872

Srebro, próba 3, waga 81 g; 8,8 x 11,7 x 5,5 cm
Cena: 354,00 zł
31171

Cena: 354,00 zł
18754

KANDELABR W STYLU ART DECO, Polska, Kraków, Sina Herzog, po 1930

Srebro, próba 3, waga 653 g, wys. 40,5 cm
Cena: 5310,00 zł
18754

Cena: 5310,00 zł
zestaw-sztuccow-dekorowanych-trojlisciem-i-meandrem

Cena: 5175,00 zł

Cena: 5175,00 zł
211-szpikulec-do-miesa-pocz-xx-w

SZPIKULEC DO MIĘSA, pocz. XX w.

Metal srebrzony, dł. 20 cm Puncowanie: 145
Cena: 115,00 zł

Cena: 115,00 zł
idfvgldou-fouf

Srebro, próba 750 (5 łyżek, dwa widelce, 4 noże) i 800 (pozostałe), stal nierdzewna (ostrza), waga bez noży 955 g, z noż ami 1611 g, w składzie po 6 noży (24,5 cm), widelców (21,5 cm) i łyżek (21,5 cm) Puncowanie: STARK; 750; półksiężyc; na pozostałych: półksiężyc, korona, 800; D
Cena: 2990,00 zł
idfvgldou-fouf

Cena: 2990,00 zł
103-kapturek-do-gaszenia-swiec-2-pol-xix-w

KAPTUREK DO GASZENIA ŚWIEC, 2 poł. XIX w.

Metal srebrzony, dł.20 cm
Cena: 115,00 zł

Cena: 115,00 zł
szczypce-do-cukru-z-postacia-z-ksiega

SZCZYPCE DO CUKRU Z POSTACIĄ Z KSIĘGĄ, pocz. XIX w.

Srebro, waga 25 g, dł. 11 cm
Cena: 172,00 zł

Cena: 172,00 zł
194-miniatura-kufla-xix-w

MINIATURA KUFLA, XIX w.

Mosiądz srebrzony; wys. 37, śr. 30 mm Pochodzenie: kolekcjoner zegarów, Warszawa
Cena: 345,00 zł
194-miniatura-kufla-xix-w

MINIATURA KUFLA, XIX w.

Cena: 345,00 zł
198-puderniczka-ok-1930

PUDERNICZKA, ok. 1930

Srebro, próba 3; waga 67 g, 7 x 7 cm Wybite: 14; SW; 3, głowa w chuście
Cena: 230,00 zł
198-puderniczka-ok-1930

PUDERNICZKA, ok. 1930

Cena: 230,00 zł
151-lopatka-usa-xix-xx-w

ŁOPATKA, USA, XIX/XX w.

Trzonek srebrny, próba sterling, dł. 25 i 22 cm Puncowanie: G H E Sterling handle
Cena: 115,00 zł
151-lopatka-usa-xix-xx-w

ŁOPATKA, USA, XIX/XX w.

Cena: 115,00 zł
153-lyzka-usa-xix-xx-w

ŁYŻKA, USA, XIX/XX w.

Trzonek srebrny, próba sterling, dł. 25 Puncowanie: G H E Sterling handle
Cena: 115,00 zł
153-lyzka-usa-xix-xx-w

ŁYŻKA, USA, XIX/XX w.

Cena: 115,00 zł
Strona 5 z 60