CF Filtering & Search

CF Filtering & Search wyszukiwarka

SREBRA I PLATERY

Srebra to nasza pasja, w bogatej ofercie znajdą Państwo niezwykłe obiekty z najlepszych wytwórni oraz rzadkie eksponaty od uznanych złotników.

Strona 4 z 60
Wyników 109 - 144 z 2133

Srebra i platery

32362

PUCHAR Z HERBEM, Niemcy, Heljen, k. XIX w.


Srebro, próba 800, wewnątrz złocony, waga 339 g, wys. 17 cm
Cena: 3540,00 zł
32362

PUCHAR Z HERBEM, Niemcy, Heljen, k. XIX w.



Cena: 3540,00 zł
318592

SERWETNIK, Związek Radziecki, poł. XX w.


Plater na nowym srebrze, waga 47 g, śr. 4,2 cm
Cena: 118,00 zł
318592

SERWETNIK, Związek Radziecki, poł. XX w.



Cena: 118,00 zł
30047

KOSZYK NA OWOCE, Polska, Warszawa, Fraget, 1896-1914


Plater na mosiądzu, 20 x 33 x 24 cm
Cena: 590,00 zł
30047

KOSZYK NA OWOCE, Polska, Warszawa, Fraget, 1896-1914



Cena: 590,00 zł
29763

SZEŚĆ NOŻY DO RYB MODEL RAPSODIA, Polska, Warszawa, Hefra, ok. 1970


Plater na nowym srebrze, dł. 20,5 cm
Cena: 354,00 zł
29763

SZEŚĆ NOŻY DO RYB MODEL RAPSODIA, Polska, Warszawa, Hefra, ok. 1970



Cena: 354,00 zł
29628

SZTUĆCE FASON EMPIRE (EGIPSKI), Polska, Warszawa, Fraget, 2 poł. XIX w.


Plater na mosiądzu
Cena: 944,00 zł
29628

SZTUĆCE FASON EMPIRE (EGIPSKI), Polska, Warszawa, Fraget, 2 poł. XIX w.



Cena: 944,00 zł
29529

SZTUĆCE MODEL ROMAŃSKI, Warszawa, Hefra, ok. 1970


Plater na nowym srebrze
Cena: 590,00 zł
29529

SZTUĆCE MODEL ROMAŃSKI, Warszawa, Hefra, ok. 1970



Cena: 590,00 zł
293928

SECESYJNA ŁOPATKA SERWINGOWA, Niemcy, G. E. Keyser, ok. 1900


Srebro, próba 800, 149 g, dł. 28,5 cm
Cena: 944,00 zł
293928

SECESYJNA ŁOPATKA SERWINGOWA, Niemcy, G. E. Keyser, ok. 1900



Cena: 944,00 zł
29119

WIDELEC Z HERBEM, Niemcy, Berlin, Heinrich Wilhelm Ludwig Wilm, ok. 1830


Srebro, waga 66 g, dł. 21 cm
Cena: 472,00 zł
29119

WIDELEC Z HERBEM, Niemcy, Berlin, Heinrich Wilhelm Ludwig Wilm, ok. 1830



Cena: 472,00 zł
25793

OPRAWA GRZEBIENIA, Polska, Warszawa, 1921-31


Srebro, próba 3, waga 34 g, dł. 21,5 cm
Cena: 354,00 zł
25793

OPRAWA GRZEBIENIA, Polska, Warszawa, 1921-31



Cena: 354,00 zł
23959

SZCZYPCE DO CUKRU, Rosja, Petersburg, 1887


Srebro, próba 84, waga 45 g, dł. 14 cm
Cena: 413,00 zł
23959

SZCZYPCE DO CUKRU, Rosja, Petersburg, 1887



Cena: 413,00 zł
218232

ŁYŻECZKA, Gdańsk, Moritz Stumpf, poł. XIX w.


Srebro, waga 11 g, dł. 13,8 cm
Cena: 354,00 zł
218232

ŁYŻECZKA, Gdańsk, Moritz Stumpf, poł. XIX w.



Cena: 354,00 zł
37638

LORGNON, XIX/XX w.


Srebro, szkło, 12,5 cm
Cena: 356,00 zł
37638

LORGNON, XIX/XX w.



Cena: 356,00 zł
3698

12 ŁYŻEK, Polska, Kraków, Wacław Głowacki, 1872 - 1908


Srebro, próba 4, waga 799 g, dł. 22,5 cm
Cena: 2832,00 zł
3698

12 ŁYŻEK, Polska, Kraków, Wacław Głowacki, 1872 - 1908



Cena: 2832,00 zł
36767

CZERPAK, Austria, Wiedeń, Vincenz Carl Dub, po 1886


Srebro, próba 4, waga 68 g, dł. 21 cm
Cena: 354,00 zł
36767

CZERPAK, Austria, Wiedeń, Vincenz Carl Dub, po 1886



Cena: 354,00 zł
34358

DZBANEK KLASYCYSTYCZNY, Rosja, Moskwa, 1790


Srebro, próba 84, wewnątrz złocone, waga 291,2 g, wys. 19 cm
Cena: 4425,00 zł
34358

DZBANEK KLASYCYSTYCZNY, Rosja, Moskwa, 1790



Cena: 4425,00 zł
3385

TABAKIERKA, Czechy, Praga, 1800


Srebro, próba 13, wewnątrz złocone; waga 70,8 g; 2 x 6 x 4,5 cm
Cena: 1770,00 zł
3385

TABAKIERKA, Czechy, Praga, 1800



Cena: 1770,00 zł
073-kubek-francja-1860

KUBEK, Francja, 1860


Srebro, próba 1, waga 107 g, wys. 9,5, śr. 8,5 cm
Cena: 944,00 zł
073-kubek-francja-1860

KUBEK, Francja, 1860



Cena: 944,00 zł
Strona 4 z 60

Zapraszamy do naszych salonów