ETUI NA TRZY CYGARA, Polska, Warszawa, Bracia Hempel, 1927

1,800.00

Srebro, próba 2, wewnątrz złocona, waga 169,2 g, 13 cm

Puncowanie: Br. Hempel; w kształcie baryłki 2, głowa w chuście, W

Wyryte: W dniu 28 IX. 927. Koledzy VII Kom. P.P.