TABAKIERKA ZE SCENĄ W GOSPODZIE, XX w.

708.00

Srebro, próba 925, wewnątrz złocone; waga 38,6 g; 46 x 60 mm

Puncowanie: PHM; w kole krzyż z litera U; 925; S