PUDERNICZKA W STYLU ART DECO, Polska, Warszawa, poł. XX w.

708.00

Srebro, walcowana złota nakładka, lusterko, waga całk. 83 g; 7 x 6,5 cm

Puncowanie: SEMA; 3, głowa, W