PAPIEROŚNICA Z BOGINIĄ MEKKALA, Tajlandia, poł. XX w.

590.00

Srebro, próba 925, niello; waga 76,6 g, 8 x 9 cm

Puncowanie: Sterling Made in Siam

Stan: wgniecenia