PAPIEROŚNICA Z Z KOBIETĄ PRZY WANNIE, ok. 1900

5,760.00

Srebro, próba 835, wewnątrz złocona; emalia malarska, waga 114,5 g; 10,5 x 7,5 cm

Puncowanie: 835

Stan: naprawy emalii