PAPIEROŚNICA Z KOBIETĄ NAD WODĄ, pocz. XX w.

2,360.00

Biały metal srebrzony, złocony; emalia malarska; waga 137,5 cm; 10 x 8,5 cm

Stan: drobne odpryski, zarysowania emalii