237. PAPIEROŚNICA Z MERCEDESEM, Niemcy, Pforzheim, Louis Kuppenheim, ok. 1905

6,000.00

Srebro, próba 900, wewnątrz złocona, emalia malarska; waga 179 g; 9 x 9,5 cm

Puncowanie: LR; półksiężyc, korona; 900; 604; głowa w kokoszniku, 84

Stan: drobny odprysk, zarysowania emalii.

Przedstawiony jest samochód Mercedes 40HP.

Cena wywoławcza 6000

Estymacja 7500 – 8000