6,000.00 zł
Srebro, próba 900, wewnątrz złocona, emalia malarska; waga 179 g; 9 x 9,5 cm
Puncowanie: LR; półksiężyc, korona; 900; 604; głowa w kokoszniku, 84
Stan: drobny odprysk, zarysowania emalii.
Przedstawiony jest samochód Mercedes 40HP.
Cena wywoławcza 6000
Estymacja 7500 – 8000