PAPIEROŚNICA, Polska, Warszawa, po 1931

402.00

Srebro, wewnątrz złocone, waga 155 g, 10,5 x 7,5 cm

Punce: w owalu 3, głowa, w chuście, W; pod koroną monogram wiązany KS