862.00 zł
Srebro, próba 3, wewnątrz złocona, waga 146 g; 11 x 7,5 cm
Puncowanie: KR; 3, głowa w chuście, W
Wyryta dedykacja: Zygmuntowi Loda 2.V.1947
Pudełko sygnowane: W. Żelisławska, pracownia jubilerska Warszawa. ul. Chmielna 11