PAPIEROŚNICA, Polska, Warszawa, 1931-1947

862.00

Srebro, próba 3, wewnątrz złocona, waga 146 g; 11 x 7,5 cm

Puncowanie: KR; 3, głowa w chuście, W

Wyryta dedykacja: Zygmuntowi Loda 2.V.1947

Pudełko sygnowane: W. Żelisławska, pracownia jubilerska Warszawa. ul. Chmielna 11