Zresetuj wszystko

Zabytkowe srebra

Od czego zależy cena zabytkowych sreber?

  • rok produkcji,
  • nazwisko złotnika,
  • rodzaj przedmiotu,
  • bogactwo zdobienia przedmiotu,
  • historia danego zestawu, patery.

Antyczne srebra w naszej kolekcji: Platery i srebra

Strona 1 z 64
Wyników 1 - 36 z 2273

SREBRA I PLATERY

20121203_120953_139

PUDEŁKO NA PAPIEROSY, Włochy, Mediolan, Calderoni, 1944 - 1968

    Srebro, próba 800, waga 320 g, 3 x 18 x 9 cm Puncowanie: w owalu 800; w sześciokącie 577 MI; CALDERONI GIOIELLI
Cena: 1150,00 zł
20121203_120953_139

Cena: 1150,00 zł
20220913_181834

KOMPLET SZTUĆCÓW NA 6 OSÓB, Czechosłowacja, 1922 - 1929

Srebro, próba 3, złocenie, stal (ostrza); waga 1848 g (bez noży 1341 g) W składzie widelec do wędlin (18 cm), dwie łyżeczki do soli o złoconych czerpaczkach (6,9 cm), po sześć łyżeczek do kawy o złoconych czerpaczkach (11 cm), łyżeczek do herbaty (14,7 cm), łyżeczek deserowych o złoconych czerpaczkach (14,5 cm) łyżek (21,5 cm), widelców (21 cm), noży (25,5 cm) Puncowanie: głowa kobiety w lewo z cyfrą 3, monogram złotnika FB, na ostrzach: sylwetka dwóch ludzi; J.A.HENCKELS.SOLINGEN | ZWILLINGSWERK; NICHT ROSTEND W kantynie
Cena: 6500,00 zł
20220913_181834

Cena: 6500,00 zł
szesc-lyzeczek-vereinigte-silberwarenfabriken

SZEŚC ŁYŻECZEK, Niemcy, Düsseldorf, Vereinigte Silberwarenfabriken, po 1900

Srebro, próba 800, waga 145 g; dł.14 cm Puncowanie: 800, półksiężyc, korona, szyszak
Cena: 600,00 zł

Cena: 600,00 zł
20130927_121539_071

12 ŁYŻECZEK, Austria, Wiedeń, Klinkosch, lata 80-te XIX w.

Srebro, próba 3, waga 220 g, dł. 11,5 cm

Wyryty monogram: FK

Puncowanie: w sześciokącie głowa jamnika z cyfrą 3 i literą A; w kole szyszak z podniesiona przyłbicą

Cena: 1200,00 zł
20130927_121539_071

Cena: 1200,00 zł
20130927_121229_072

Srebro, próba 3, waga 401 g, dł. 14,5 cm

Wyryty monogram: FK

Cena: 2000,00 zł
20130927_121229_072

Cena: 2000,00 zł
207-szesc-lyzeczek-chiny-szanghaj-i-antipat-1-tercja-xx-w

SZEŚC ŁYŻECZEK, Chiny, Szanghaj, I. Antipat, 1 tercja XX w.

Srebro, próba 840, złocenie, dekoracja ryta, waga 177 g, dł. 153 mm

Puncowanie: 840

Firmowe pudełko

Cena: 1000,00 zł

Cena: 1000,00 zł
155-komplet-sztuccow-deserowych-polska-krakow-po-1963

KOMPLET SZTUĆCÓW DESEROWYCH, Polska, Kraków, po 1963

Srebro, próba 1, waga 132 g, po sześć widelczyków i łyżeczek (10 cm), łyżka do cukru ( 12 cm)

Puncowanie: WMS8; K, głowa w chuście, 1

Pudełko

Cena: 645,00 zł

Cena: 645,00 zł
233-szesc-lyzeczek-polska-warszawa-wws

SZEŚC ŁYŻECZEK, Polska, Warszawa, Wytwórnia Wyrobów Srebrnych, ok. 1965

Srebro, próba 3, waga 236 g, dł. 15 cm Puncowanie: WW/S; 3, głowa w chuście, W Pudełko firmy Jubiler
Cena: 1000,00 zł

Cena: 1000,00 zł
132-mlecznik-xix-xx-w

MLECZNIK, XIX/XX w.

Srebro, waga 105 g, wys. 13 cm

Cena: 800,00 zł
132-mlecznik-xix-xx-w

MLECZNIK, XIX/XX w.

Cena: 800,00 zł
full_157

CUKIERNICA W FORMIE KOSZYKA, Związek Radziecki, Estonia, Tallin, po 1958

Srebro, próba 875, wnętrze złocone, waga 193 g; wys. 6 (10), śr. 10,5 cm Puncowanie: 3, gwiazdka z sierpem i młotem, 875; П
Cena: 1000,00 zł
full_157

Cena: 1000,00 zł
full_049e

SZEŚC KIELISZKÓW DEKOROWANYCH SPIRALAMI, Związek Radziecki, Estonia, Tallin, po 1958

Srebro, próba 916, wewnątrz złocone, waga 186 g, wys. 6,8 cm Puncowanie: 0П; w owalu 3, gwiazdka z sierpem i młotem, 916
Cena: 1000,00 zł
full_049e

Cena: 1000,00 zł
20121203_160042_048

ŚWIECZNIK W FORMIE KOLUMNY, Polska, Warszawa, 1921-1931

    Srebro, próba 3, waga 264 g, wys. 33 cm Puncowanie: okrągła punca nieczytelna; w owalu o ściętych bokach 3, głowa kobiety w chuście zwrócona w lewo, W; w owalu HF - monogram złotnika
Cena: 1950,00 zł
20121203_160042_048

Cena: 1950,00 zł
082-swiecznik-1-pol-xx-w

ŚWIECZNIK, 1 poł. XX w.

Srebro, próba sterling (925), waga 169 g, wys. 27, podstawa 10 x 10 cm Na trzonie ryte kwiaty Puncowanie: Sterling
Cena: 1000,00 zł
082-swiecznik-1-pol-xx-w

ŚWIECZNIK, 1 poł. XX w.

Cena: 1000,00 zł
126-szkatulka-na-bizuterie-polska-xx-w

SZKATUŁKA NA BIŻUTERIĘ, Polska, XX w.

Srebro, próba 3, waga 208 g, aksamit; wys. 8, śr. 9 cm Puncowanie: B pod koroną; w woalu głowa w chuście z cyfrą 3
Cena: 1000,00 zł

Cena: 1000,00 zł
20101012_115313_120

Berlin, Humbert & Sohn, 1868-70

IMBRYK
Cena: 5000,00 zł
20101012_115313_120

Cena: 5000,00 zł
full_151

SZEŚĆ KIELISZKÓW DO WÓDKI, Polska, Kraków, po 1963

Srebro, próba 3, waga 208 g; wys. 9 cm Puncowanie; w owalu: K, głowa kobiety w chuście, 3; monogram złotnika: ZiR
Cena: 1000,00 zł
full_151

Cena: 1000,00 zł
080-swiecznik-austria-wieden-po-1866

ŚWIECZNIK NA NÓŻKACH W FORMIE ORŁÓW, Austria, Wiedeń, po 1866

Srebro, próba 3, waga 288 g, wys. 32 cm Puncowanie: w pięcioliściu głowa Diany z literą A, monogram złotnika ES; repunce polskie
Cena: 1920,00 zł

Cena: 1920,00 zł
157-szesc-kieliszkow-polska-warszawa-po-1963

SIEDEM KIELISZKÓW, Polska, Warszawa, po 1963

Srebro, próba 1, waga 305 g; wys.10,5 cm, śr.3,5 cm Stopy dekorowane plastyczną winoroślą, trzonki spiralne, czasze gładkie Puncowanie: R; W głowa w chuście, 1
Cena: 1500,00 zł

Cena: 1500,00 zł
267-szesc-kieliszkow-polska-warszawa-warmet-po-1963

SZEŚĆ KIELISZKÓW, Polska, Warszawa, Warmet, po 1963

Srebro, próba 3, waga 282 g, wys. 8, śr. 4,3 cm Puncowanie: W, głowa w chuście, 3; znak Warmetu
Cena: 1200,00 zł

Cena: 1200,00 zł
062-swiecznik-polska-warszawa-szmul-szkarlat-1892

ŚWIECZNIK, Polska,Warszawa, Szmul Szkarłat, 1892

Srebro,próba 84, wys. 37 cm Puncowanie: SZKARŁAT; cecha probierza Oskara Sosnowskiego z monogramem O.C i data 1892;84; dwugłowy orzeł
Cena: 3000,00 zł

Cena: 3000,00 zł
20131202_165045_186

Cena: 35000,00 zł
20131202_165045_186

Cena: 35000,00 zł
077

MLECZNIK, Polska, Warszawa, Fraget, XIX/XX w.

Metal srebrzony, wys. 12 cm
Puncowanie: w owalu przekreślony prostokąt; w owalu N; w owalu FRAGET W WARSZAWIE; w owalu skrzyżowane młotki; w prostokącie GALW; krzyżyk
Cena: 747,00 zł
077

Cena: 747,00 zł
37192

KOMPLET DO HERBATY NA 6 OSÓB, Persja, I poł. XX w.

Cena: 9600,00 zł
37192

Cena: 9600,00 zł
34053

KUBEK, Polska, Kraków, Feliks Woźniak, 1921-31

Cena: 360,00 zł
34053

Cena: 360,00 zł
33757

PUDERNICZKA, Polska, Kraków, po 1931

Cena: 600,00 zł
33757

Cena: 600,00 zł
33014

KOMPLET SZTUĆCÓW fason rococo, Polska, Warszawa, Henneberg, ok. 1920

Cena: 3800,00 zł
33014

Cena: 3800,00 zł
32988

SZEŚĆ ŁYŻEK I WIDELCÓW, Śląsk, Wrocław, Johannes Bruschke, ok. 1900

Cena: 4200,00 zł
32988

Cena: 4200,00 zł
32764

ŁYŻKA WAZOWA, Polska, Warszawa, Bracia Hempel, po 1930

Cena: 1260,00 zł
32764

Cena: 1260,00 zł
32512

SZEŚĆ WIDELCÓW, Śląsk, Wrocław, Julius Lemor, pocz. XX w.

Cena: 1500,00 zł
32512

Cena: 1500,00 zł
32423

NÓŻ DO MASŁA, fason Aleksandra, Polska, Warszawa, Norblin, ok. 1920

Cena: 480,00 zł
32423

Cena: 480,00 zł
31739

SERWETNIK, Polska, ok. 1960

Cena: 420,00 zł
31739

SERWETNIK, Polska, ok. 1960

Cena: 420,00 zł
31272

ŁYŻECZKA, Polska, Warszawa, Bracia Hempel, 1899-1904

Cena: 240,00 zł
31272

Cena: 240,00 zł
31165

CZTERY ŁYŻKI, Polska, Warszawa, Kazimierz Klimowicz, 1890

Cena: 1200,00 zł
31165

Cena: 1200,00 zł
31044

PIĘĆ ŁYŻEK, Polska, Warszawa, Kazimierz Klimowicz, 1882

Cena: 1500,00 zł
31044

Cena: 1500,00 zł
308b

ŁYŻKA, Śląsk, Wrocław, Gottlieb Hoffman, 1822-34

Cena: 240,00 zł
308b

Cena: 240,00 zł
Strona 1 z 64