ŚWIECZNIK, Polska, Kraków, Stanisław Westwalewicz, 1821-42

4,000.00

Srebro, próba 12, waga 402,3 g, wys. 23,5 cm

Puncowanie: 12; S.Westwalewicz, cecha probierni krakowskiej z 1851 r: herb miasta z próbą 12 i datą 1851

Wyryte monogramy: W.D.; H.D.