Polska, XVIII w.

2,875.00

LICHTARZ

Srebro próby 12,
wys. 20 cm, waga: 352 g.
Puncowany: próba 12 trzykrotnie
Lichtarz na okrągłej stopie z tralkowym trzonem, tulejka w kształcie tulipana. Punca 12 umieszczona trzy razy na stopie.