PIĘĆ PUCHARKÓW, zestaw ślubny, Indie, New Dehli, Belirajain Silverware, k. XX w.

1,200.00

Srebro, waga 161,1 g, wys. 10,5 i 7 cm

Puncowanie; Silver

Pudełko