SZEŚC KIELISZKÓW DEKOROWANYCH SPIRALAMI, Związek Radziecki, Estonia, Tallin, po 1958

1,000.00

Srebro, próba 916, wewnątrz złocone, waga 186 g, wys. 6,8 cm
Puncowanie: 0П; w owalu 3, gwiazdka z sierpem i młotem, 916