KOMPLET DO HERBATY NA 6 OSÓB, Persja, I poł. XX w.

9,600.00

Srebro, próba 875, 1935 g, szkło; taca, śr 32,5 cm, cukiernica 9,5 x 15 x 11 cm, szczypce do cukru 13,5 cm, po sześć spodeczków śr. 9 cm, łyżeczek 10,5 cm, szklanek (wys. 9,5 cm) w podstawkach

Srebro pokryte gęstym ornamentem; szklanki z dekoracją szlifowaną i złoconymi krawędziami

Puncowanie: 84; lew z szablą