9,600.00 zł
Srebro, próba 875, 1935 g, szkło; taca, śr 32,5 cm, cukiernica 9,5 x 15 x 11 cm, szczypce do cukru 13,5 cm, po sześć spodeczków śr. 9 cm, łyżeczek 10,5 cm, szklanek (wys. 9,5 cm) w podstawkach
Srebro pokryte gęstym ornamentem; szklanki z dekoracją szlifowaną i złoconymi krawędziami
Puncowanie: 84; lew z szablą