DZBANEK DO HERBATY W STYLU CHIŃSKIM, Austria, Wiedeń, k. XIX w.

9,600.00

Srebro, próba 800, złocenie, miedź (nóżki), emalia malarska, wiklina (izolacja uchwytu); waga 315 g, wys. 12,5 cm

Stan: drobne ubytki, spękania emalii

Puncowanie: głowa psa w sześciokącie z cyfrą 3 i literą A