KUBEK Z WIŚNIAMI, Ukraina, Kijów, Zakłady im. Dzierżyńskiego, 1967

354.00

Srebro, próba 875, waga 56,7 g, wys.6,2 cm, wewn złocony

Punce: KиiB7; v, głowa w młotkiem, 875