KUBEK, Rosja, Moskwa, po 1908

590.00

Srebro, próba 84, waga 54 g; wys. 70, śr. 48 mm

Puncowanie: ХЦ, Δ, głowa w kokoszniku, 84

Wyryty monogram AJ i dedykacja: 17 I 1929 W dniu imienin Koledzy M Truszkowski, T. Lewandowski, A. Czapski, Ł. Moraczewski, W. Osmałek, J. Kurpiński, M. Zalewski