KABARET DO PRZYPRAW, Niemcy, Marktredwitz, Thomas, ok. 1930

472.00

Porcelana, nadruk barwny, metal niklowany (podstawka), srebro (uchwyt pokrywki i sitka); wys. 11 cm

Sygnowany zielonym drukiem: Thomas. / waza z napisem Thomas / Germany; wyciskiem: 892

Puncowanie na sitkach i uchwycie pokrywki: 835, w kartuszu HB

Puncowanie na łyżeczce:GRWE; trzy korony, S, G9

Łyżeczka dobrana: Szwecja, 1959