SOLNICZKA Z FAUNEM, Niemcy, Hanau, J.D. Schleissner & Söhne, 2 poł. XIX w.

7,375.00

Srebro, waga 269 g, wys. 16,5 cm

Puncowanie: sierp; miecz, kielich